fbpx

STRUCTOGRAM®

Szwajcarski system treningowy pomagający w określeniu własnej biostruktury mózgu, oraz jej efektywnym wykorzystaniu w wielu aspektach życia prywatnego i zawodowego. Wspiera on rozwój osobisty, budowanie relacji z bliskimi i klientami, zwiększa sprzedaż bezpośrednią i online.

Przychodzimy na ten świat z gotowym narzędziem, które odpowiada nie tylko za to, że żyjemy, ale również za nasz potencjał, nasze talenty i możliwości rozwoju. To on decyduje o naszej osobowości. Dzięki metodzie STRUCTOGRAM® możesz poznać swoją biostrukturę, czyli fundament własnej osobowości i ewolucyjny zasób własnego mózgu. Nauczysz się korzystać z tego unikatowego potencjału oraz  rozpoznawania biostruktury u innych osób i wchodzenia z nimi w budujące relacje.

STRUCTOGRAM® to cykl 3 szkoleń

STRUCTOGRAM® 1

Klucz do poznania siebie – to 1 dniowy trening, którego celem jest określenie własnej biostruktury mózgu. Jest on podstawą wszystkich kolejnych szkoleń i bez jego ukończenia nie jest możliwe przystąpienie do nich do dalszego etapu rozwoju.

STRUCTOGRAM® 2

Klucz do poznania drugiego człowieka – to 1 dniowe szkolenie, którego cele jest nauczenie się rozpoznawania biostruktur innych osób oraz umiejscawianie ich na Triomapie.

STRUCTOGRAM® 3

Klucz do poznania klienta – to 2 dniowe szkolenie, którego celem jest nauczenie się wykorzystania Triogramu, czyli umiejętności rozpoznawania biostruktury innych osób w procesie sprzedaży.

Dlaczego STRUCOGRAM®?

Rozwiązał moje kluczowe wyzwania. 

Jest metodą, która w łatwy i prosty sposób daje odpowiedzi nie tylko na pytania związane z samym sobą, ale również jest kluczem do poznania drugiego człowieka.   

Poznałam swoje mocne i słabe strony. Dzięki temu wiem, w czym jestem dobra, a czego mam unikać. Co wzmacniać, a co delegować.

W pierwszej kolejności wiedzę structogramową zastosowałam w domu. Okazało się, że zrozumienie siebie i drugiego człowieka, rozwiązuje problemy i konflikty, które wcześniej były nie do rozwiązania. Wystarczy ZROZUMIEĆ, ZAAKCEPTOWAĆ i STOSOWAĆ. 

Nie oznacza, że nie pojawiają się wyzwania. Różnica polega tylko na tym, że wiem, z czego są i jak dążyć do ich rozwiązania. 

W pracy stałam się efektywniejszym sprzedawcą i lepszym menagerem. Nauczyłam się odpowiednio rozmawiać z klientami i zrozumiałam, czym jest sprzedaż. 

STRUCTOGRAM® wdrożyłam w życie pierwszego dnia po szkoleniu. Bez dodatkowej nauki, bez frustracji, bez wyrzeczeń. Jest prosty i logiczny.

Pierwszy raz o metodzie usłyszałam w 2016 roku. 11 lipca 2018 roku zostałam Certyfikowanym Trenerem STRUCTOGRAM® Polska. 

Opinie

Zadowoleni klienci

Pragnę napisać krótko o wspaniałym narzędziu Structogram®, który zrobił ogromną różnicę w moim życiu prywatnym i zawodowym. Co mnie bardzo uderzyło, zaskoczyło to fakt, że było mnóstwo praktycznych, czasem wymagających ćwiczeń, które pozwoliły nabyć ciekawą wiedzę na temat samego siebie. To pozwoliło, zrozumieć, dlaczego zachowuję się, myślę i działam w taki, a nie inny sposób na co dzień. Kolejne częściej Structogramu®, na które oczywiście się zdecydowałem kolejny raz były przełomowe. Wiedza, którą nabyłem i konsekwentnie stosuje w pracy z ludźmi, daje ogromną przewagę na rynku. Skuteczność komunikacji, budowania relacji, sprzedaży, wywierania wpływu i zrozumienia, wzrosła kilkukrotnie! Z całego serca polecam każdemu, kto chce szybko poprawić jakość, komfort życia.

Karol Pieczka

„Gdy poznałam Kingę i dowiedziałam się czym się zajmuje, bardzo chciałam pójść do niej na warsztat. Ciągle jednak coś stawało mi na drodze, ale wiedziałam, że ten moment nastąpi. I nastały czasy koronawirusa i miałam w końcu sposobność odbyć to szkolenie. Petarda. Daje kopa, daje do myślenia. Trzeba być na otwartym na to co ono niesie, na informacje, które się zdobywa, ale Kinga jest niezwykła w tym prowadzeniu. Z jednej strony prowadzi za rękę, z drugiej zaś zachęca, a nawet wręcz pobudza nas do myślenia, pracy, refleksji. Jestem zachwycona. Wrócę na kolejne stopnie.”

Katarzyna Krauss– radca prawny

Chciałbym serdecznie podziękować za szkolenia STRUKTOGRAM® prowadzone przez Ciebie oraz gorąco potwierdzić, że warto było uczestniczyć Twoich w szkoleniach. Treść szkoleń miała i w dalszym ciągu ma wpływ na moje życie, które polega na bardzo wielu codziennych relacjach z różnymi ludźmi, rozmowach, negocjacjach, ustaleniach, udzielaniu odpowiedzi, zadawaniu pytań jednym słowem na komunikacji z ludźmi poprzez rozmowy twarzą w twarz, w cztery oczy oraz w większych kilkunastoosobowych lub mniejszych grupach. Niejednokrotnie takie spotkania w czasie pandemii odbywają się zdalnie poprzez komunikatory lub poprzez słowo pisane, ale w dalszym ciągu są to relacje z wieloma bardzo różnymi ludźmi.

Jacek Wawer - członek zarządu

Pobierz darmowy ebook

Darmowy ebook „3 kroki do pewności siebie” jest jedną z metod do realizacji mojej misji jaką jest wpieranie innych osób w rozwoju osobistym i biznesowym.