fbpx

Poznaj swoje
możliwości i żyj
w zgodzie ze sobą

Nazywam się Kinga Klejment

Jestem Certyfikowanym Trenerem STRUCTOGRAM® Polska, autorką poradnika rozwojowego „Moje czy Twoje. Jak zdobyć świadomość swoich możliwości”, coachem i mentorką Kobiet.

Prowadzę warsztaty szkoleniowe oraz sesje indywidualne, dzięki którym poznasz sprawdzone sposoby na korzystną zmianę swojego życia osobistego i zawodowego.

Od 2018 prowadzę grupę „Strefa Silnych Kobiet”, wspierając kobiety w rozwoju osobistym i zawodowym. W swojej pracy wykorzystuję innowacyjne narzędzie STRUCTOGRAM®, dzięki któremu łatwiej jest moim klientkom zrozumieć siebie i nauczyć się skutecznej komunikacji z innymi, prowadzić zespoły i być efektywniejszą w sprzedaży.

Pracuję z Kobietami, które pragną zmiany lub chcą poznać bliżej siebie. Wierzę w to, że każda z nas, może żyć w zgodzie ze sobą, spełniając swoje marzenia.

Zapisz się na
darmowe konsultacje

Godzinna konsutlacja, która pozwoli Ci wyznaczyć cel w życiu.

Opinie

Zadowoleni klienci

 • Kinga na swoich spotkaniach pobudza do poszukiwania inspiracji. Skłania do analizowania, a to przełożyło się w moim przypadku do podjęciu pewnych biznesowych działań.

  G. Janiszewska

 • Bardzo podziwiam za ogromny spokój ducha i umiejetność słuchania. W dodatku świete umiejetnosci rozmowy, przekazania wiedzy a takze panowania nad grupą ludzi, w dodatku bardzo życzliwa i pozytywna energia 🙂

  P. Bończewska

 • Ciągle jeszcze istnieją wśród nas anioły, ich serce jest bezpiecznym portem dla wszystkich. Kinia, to Ty właśnie jesteś taką osobą ciągle nas doceniasz, zachęcasz, mówisz dasz radę. Dzięki Tobie zaczęłam nowy rozdział w moim życiu. Dzięki Strefie Silnych Kobiet poznałam wiele wspaniałych osób. Dziękuję, że jesteś 💞👏

  A. Pniewska

 • Jeszcze raz dziękuję, za możliwość rozmowy i przeprowadzonej konsultacji. W mojej branży tak ważny jest czas, a Ty nieodpłatnie poświęciłaś mi ponad godzinę. Mogłaś w tym czasie wykonywać milion innych rzeczy, ale jednak zdecydowałaś, że poświęcisz go mnie. W dzisiejszych komercyjnych czasach, to niespotykane zjawisko. Zadawałaś niezwykle trafne pytania, nad którymi warto było mocno się zastanowić. Wielokrotnie trafiałaś w punkt. Sprawiłaś, że mój plan dnia aktualnie jest uporządkowany, a stały rytm dnia pomaga zachować balans w mojej rodzinie. W kwestiach zawodowych także pomogłaś mi także szukać nowych rozwiązań w obecnej, trudnej sytuacji.

  A. Molka

 • Gratuluję Kinga.👏👏👏 Osobiście polecam serdecznie pracę, a może raczej współpracę z Kingą… warto😘👍

  E. Strzeszewska

 • Kinga pokazujesz, że jest „światełko w tunelu”. Motywujesz, zarażasz pozytywną energią, sprawiasz, że w Strefie Silnych Kobiet czujemy się bezpieczniejsze, bo w grupie siła. Zmuszasz do przemyśleń i refleksji po to, by zrobić krok do przodu w rozwijaniu naszych mocnych stron i pracy nad tymi słabszymi. Pamiętam jak trudnym dla mnie wyzwaniem było w stanie i przedstawienie się na forum podczas 1 urodzin SSK. Potem każde kolejne było już łatwiejsze. Czułam satysfakcję i wdzięczność za to „przymuszenie” I chyba tak jest, że każda z nas w różnych sytuacjach potrzebuje albo poklepania, albo „kopniaka” do działania. Dziękuje.

  A. Kirkiewicz

Pobierz darmowy e-book

Darmowy ebook „3 kroki do pewności siebie” jest jedną z metod do realizacji mojej misji jaką jest wpieranie innych osób w rozwoju osobistym i biznesowym.