fbpx
068-Stacked-6x9-Books-With-Back-Cover-COVERVAULT.png

Moje czy Twoje.
Jak zdobyć świadomość swoich możliwości.

Zastanawiałaś się kiedyś nad tym, jak wyglądałoby Twoje życie, gdybyś urodziła się w innej rodzinie? Jaka byłabyś, gdybyś mieszkała w innym miejscu lub co osiągnęłabyś, gdybyś ukończyła inną szkołę?

Na to kim jesteśmy i jak żyjemy wpływa bardzo wiele czynników. Dość często żyjemy powielając pewne schematy i żyjąc ograniczającymi nas przekonaniami, które przyjęliśmy od innych. Wiele z kobiet nie ma odwagi na zmiany, z różnych powodów. Zamiast żyć w zgodzie ze sobą, realizować swoje marzenia, żyją tak, jak chcą tego inni. Być może i Ty chciałabyś zmienić coś w swoim życiu osobistym lub zawodowym? Szukasz rozwiązań, które sprawią, że odnajdziesz miłość, szacunek i szczęście?

W życiu przeszłam pewną zmianę. Odważyłam się zrobić coś, co sprawiło, że moje życie nabrało nowego wymiaru. Osiągnęłam liczne sukcesy i spełniłam wiele swoich marzeń.

„Moje czy Twoje. Jak zdobyć świadomość swoich możliwości.” to książka, w której dzielę się nie tylko wiedzą, która pomogła mi dokonać ważnych zmian w moim życiu. Piszę o doświadczeniach, które sprawiły, że stałam się silną i świadomą kobietą. Jest to lektura, dzięki której lepiej zrozumiesz siebie i odkryjesz swoje możliwości. Dodatkowo odnajdziesz w niej wiele ćwiczeń, które ułatwią C przejście procesu, którego efektem będzie zmiana myślenia. Pozbędziesz się przekonań, które nie są Twoje i ograniczają Twój naturalny potencjał. Poznasz lepiej siebie i to, czego naprawdę w życiu pragniesz, a nie czego chcą dla Ciebie inni.

Uwierz w swoje
możliwości
i bądź twórcą
najlepszych dla siebie
rozwiązań.

Twoja osobowość to połączenie talentów wynikających z genetyki i wpływu środowiska, w którym przyszło Ci żyć. Jesteś inteligentną istotą, która może osiągnąć w życiu to, czego potrzebuje. W książce znajdziesz podpowiedzi, jak możesz to zrobić, żeby w pełni zostać kreatorką swojego życia. Nauczysz się wyznaczać cele i realizować swoje marzenia w zgodzie z tym, co jest dla Ciebie dobre.

Napisałam ten poradnik, żeby zmotywować innych do działania. Chciałabym, żeby więcej ludzi zaznało szczęśliwego życia, wykorzystywało lepiej swoje talenty i miało odwagę do wprowadzania dobrych zmian w swoje życie. Pragnę uświadomić swoich czytelników, że to, co w życiu jest ważne, znajdą w sobie, a nie na zewnątrz siebie. W książce znajdziesz wiele podpowiedzi, dzięki którym Twoje życie stanie się Twoim, a nie kogoś, kim nie jesteś.

Życie w zgodzie ze sobą, to kluczowy element szczęśliwego życia. Zachęcam Cię do lektury, dzięki której zaczniesz proces, który sprawi, że w Twoim życiu pojawią się rozwiązania, na które czekasz.  

IMGP2546-scaled.jpg

Opinie

Jeśli poszukujesz drogi poznania siebie lepiej i chcesz zrozumieć i akceptować motywy swoich działań, ta książka jest dla Ciebie. Kinga dotyka w niej absolutnie każdego obszaru funkcjonowania człowieka, od ciała, przez umysł, aż do emocji. Zaparz sobie kubek gorącej herbaty i rozpocznij drogę do szczęśliwszego i bardziej spełnionego życia.

Wszak, w życiu nie ma nic ważniejszego, niż samo życie. Do tego przeżyte świadomie i w radości. Ta książka poprowadzi Cię właśnie taką ścieżką 🙂

Ania Urbańska

Master Trener STRUCTOGRAM® Polska

Trzymasz w rękach książkę, która pomoże Ci lepiej zrozumieć siebie, innych i świat a przede wszystkim lepiej odnajdować się w relacjach, biznesie, życiu. Konkretna, merytoryczna, z masą przykładów. To dobrze zainwestowane pieniądze…. w samego siebie, w Twój zespół, w Twoją organizację. Serdecznie polecam!!

Beata Kapcewicz

Przedsiębiorca, lider, doradca Zarządów i HR

Zwykłam mówić: wszystko zaczyna i kończy się w Tobie. Bez poznania samego siebie trudno jest zbudować markę osobistą, osiągać sukcesy, jak również poprawnie komunikować się z innymi i tworzyć wspierające nas relacje. Książka Kingi Klejment pozwoli Ci zajrzeć w głąb siebie samego, lepiej zrozumieć siebie i odkryć mechanizmy, które  powodują, że zachowujesz się tak a nie inaczej. Daj się zainspirować i kreuj życie w zgodzie ze sobą.

Justyna Kopeć

Prezes Marka Ty Sp. z o.o.

Książka Kingi „Moje, czy Twoje – jak zdobyć świadomość swoich możliwości” jest dla osób, które chcą poznać się lepiej. Które są gotowe osiągnąć w życiu więcej. Chcą pracować w oparciu o znajomość swoich mocnych stron. Jest także dla osób, które nie tylko ją przeczytają, a także wykonają ćwiczenia i zastosują się do wskazówek. Wszystko zależy od tego, na jakim etapie swojego życia jesteś. Czego potrzebujesz. Ale poznanie siebie jest ważne, niezależnie ile masz lat, kim jesteś i co robisz w życiu. Każdy z nas ma swoją unikalne predyspozycje. W każdym z nas drzemie więcej możliwości niż nam się wydaje.

Katarzyna Bieleniewicz

Gallup® Certified Strengths Coach

Życie, to podróż w którym my jesteśmy kapitanem, sterem i okrętem. Jedni ludzie całe życie stoją w porcie, przycumowani, wielkimi, grubymi linami trzymając się brzegu inni wypływają w swój rejs. Kinga podjęła tą decyzję aby płynąc przed siebie. W jej Życiu zdarzają się sztormy, zdarzają się huragany, zdarzają się piękne momenty morskiej ciszy i tropikalne wyspy o których każdy marzy. Nie byłoby to możliwe bez tej najważniejszej decyzji: „że wypływam”. Książka Kingi jest opisem jej podróży. Jest to droga którą się nigdy nie kończy, natomiast są cele czyli porty, do których zmierza. Dzieli się w niej swoimi przeżyciami, przemyśleniami i opisuje jak dociera do swoich celów. Czy warto przeczytać? Oczywiście że warto, bo warto się rozwijać, bo warto kochać siebie, bo warto w swoim życiu płynąć wśród ludzi którzy są dla nas wsparciem i motywacją. A jak to zrobić? Przeczytaj książkę, będzie to pierwszy krok do Twojej podróży.

Diana Pakulska Okraska

Dyrektor ds. Kluczowych klientów, ECLIPSE Projekt

Pobierz darmowy fragment książki!

„Uwierz w swoje możliwości i bądź twórcą najlepszych dla siebie rozwiązań”.

IMGP7330-2-scaled.jpg